Bestyrelsen med ansvar

ESL foreningens bestyrelse:

Post i bestyrelsen Navn og email valgt på valg
Formand + økonomiudvalget +
S&R konferencen
Lars Thomsen (hr.lars.thomsen(at)hotmail.com) 2015 2018
Næstformand +
Uddannelsensudvalget
 Nils Rasmussen (nils_rasmussen(at)hotmail.com 2017 2020 
WEB + Uddanelsesudvalget
Økonomiudvalget
Anker Blauenfeldt (anker.blauenfeldt(at)gmail.com) 2016 2019
Efteruddannelsesudvalget Johnnie Yndal (yndal(at)post11.tele.dk) 2017 2020
Efteruddannelsen Ole Jepsen (ole.jepsen(at)gmail.com) 2015 2018
Efteruddannelsesudvalget Allan Bjerre (allan.bjerre(at)baunehojen.dk) 2016 2019
Uddannelsesudvalget Marianne Krowicki (marianne.krowicki(at)gmail.com) 2017 2020
Uddannelsesudvalget Lene Speitzer (LeneSpeitzer(at)gmail.com) 2017 2018
Efteruddannelsesudvalget Morten Olsen (hol(at)tdc.dk) 2017

2018

Tilrettet ved det konstituerende bestyrelsesmøde efter generalforsamlingen den 8/3-17